Our range of products include bajaj 100 watt led street light, bajaj 45 w with sensor street light, decorative lighting pole and high mast lighting pole.
₹ 2700 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 100W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP66 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 45W |
| Material | Metal |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 120 V |
| IP Rating | IP66 |
Get Latest Price
| Pole Type | Decorative |
| Material | Mild Steel (MS) |
| Application | Street Lighting |
| Finish | Powder Coated |
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Height | 16 M |
| Pole Type | Multi arm |
| Light Block Color | Cool White |
| Usage/Application | Highways |
| SS wire rope | 6 mm |
| Number Of Light | 12 |
| Plate Thickness Mm | 32 mm |
Minimum order quantity: 1 Piece
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India