Pioneers in the industry, we offer surya led street light 45w with sensor, orient led flood light 200 watt and orient sigma one 150 watt led flood light from India.
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Usage/Application | LED Street Light |
| Input Voltage | 45 W |
| Model Name/Number | Surya 45W |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | Pure White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 3450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 200W |
| Lighting Color | Pure White |
| Usage/Application | Outdoor |
| Model Name/Number | Orient Led Flood Light 200 watt |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Lighting Color | Cool White |
| Usage/Application | Outdoor |
| Model Name/Number | Sigma one |
| Input Voltage | 120 V |
| Operating Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India