Prominent & Leading Wholesale Distributor from Lucknow, we offer havells canopy light 80 watt and havells led canopy lights.
₹ 3300 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 80 W |
| Bulb Shape | Flat Top |
| Usage/Application | Petrol Pump |
| Model Name/Number | Flare Neo Cap 80 W |
| Lighting Color | Cool White |
| Base Type | E40 |
₹ 3300 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Type of Light | Ceiling Light |
| Bulb Shape | Round |
| Lighting Color | Pure White |
| Base Type | E27, E40, B15 |
| Weight | 2 Kg |
Minimum order quantity: 1 Piece
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India