Prominent & Leading Wholesale Distributor from Lucknow, we offer orient led street light with sensor and orient street light 90 wt.
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Wattage | 40 W |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 120 V |
| IP Rating | IP33, IP66, IP55 |
Minimum order quantity: 1 Piece
Alfa India Trading Company has made a well-recognized name as a Manufacturer and Trader of Street Solar Light, LED Floodlight, LED Street Light and LED Panel Lights.
₹ 2060 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP66 |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 2 years |
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India