Our product range includes a wide range of crompton 60 w led street light, 90 watt led street light philips, solar street lighting system and solar lighting system.
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Wattage | 60 W |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 120 V |
| IP Rating | IP33 |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 3100 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Wattage | 90 W |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP55 |
| Payment Term | Advance |
| Payment Mode | Online/UPI |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Power | 12 W |
| Material | Metal |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP55 |
| Frequency | 50 Hz |
Get Latest Price
| Lighting Type | Solar Street System |
| Number Of Lights | 1 Light |
| Panel Type | Polycrystalline |
| Application | Street Lighting |
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India