We are a leading Wholesale Distributor of 16high mast pole from Lucknow, India.
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | 4, 6, 8 Way |
| Material | GI |
| Usage/Application | Street |
| Shape | Tubular |
| Lighting Color | Cool White |
| Section Thickness | 20mm |
| Height | 12m |
| Length | 16 m |
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India