Offering you a complete choice of products which include havells 60w led street light, 90w havells led street light and havells 45 w led street light with sensor.
₹ 1850 / Unit Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 120 V |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | White |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Unit
₹ 2450 / Unit Get Latest Price
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP66 |
| Acceptable Payment Mode | Online, Cheque/Cash |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Unit
₹ 1300 / Number Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Wattage | 45 W |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP66 |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Number
Alfa India Trading Company has made a well-recognized name as a Manufacturer and Trader of Street Solar Light, LED Floodlight, LED Street Light and LED Panel Lights.
Mr. ANURAG (MANAGER)
Alfa India Trading Company
G-604 Shaba complex, Shaba Complex Near khurram. nager Police Chuki
Lucknow - 226022, Uttar Pradesh, India